Waarom kiezen voor de Bosch KIL42SFE0?
Inbouw koelkast met vriesvak (nishoogte ca. 122 cm)
Totale inhoud van 187 liter (172 L koelen / 15 L vriezen)
Eco Airflow voor gelijkmatige koeling
MultiBox XXL lade voor groente en fruit
4-sterren vriesvak voor langdurig bewaren
SuperKoelen functie voor snel koelen
LED-verlichting voor goed overzicht
Geluidsniveau van 35 dB en energieklasse E
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bosch Serie 4 Inbouw Koelkast met Vriesvak KIL42SFE0 – Compacte alles-in-één oplossing voor dagelijks gebruik
De Bosch KIL42SFE0 is een inbouw koelkast uit de Serie 4 met een nishoogte van 122 cm en een totale inhoud van 187 liter. Dit model combineert een ruim koelgedeelte met een geïntegreerd 4-sterren vriesvak. Dankzij functies zoals Eco Airflow, SuperKoelen en de MultiBox XXL-lade blijven je producten langer vers en overzichtelijk opgeslagen.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Gelijkmatige koeling met Eco Airflow
Het Eco Airflow systeem zorgt voor een optimale luchtcirculatie en een constant temperatuurniveau in de koelkast. Hierdoor blijven producten overal in het koelgedeelte gelijkmatig gekoeld.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Extra ruime MultiBox XXL lade
De MultiBox XXL-lade biedt extra ruimte voor groente en fruit. Dankzij het ruime ontwerp kun je grotere hoeveelheden versproducten overzichtelijk bewaren.
Bosch Huishoudapparaten
✅ 4-sterren vriesvak en SuperKoelen
Het geïntegreerde 4-sterren vriesvak maakt langdurige opslag mogelijk bij -18 °C of lager. Met de SuperKoelen-functie worden nieuwe producten snel gekoeld zonder dat bestaande producten opwarmen.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Locatie van display | Binnenin |
| Deursysteem | |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 147 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 1221 mm |
| Gewicht | 40,6 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 122,5 cm |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| No frost | Nee |
| Geluidsniveau | 35dB |
| Serie | Serie 4 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





