Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Gewicht | 38,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 594 × 595 cm |
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 275 °C |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Siemens-technologieën (koken) | cookControl |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 38,6 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Snelle hitte | Ja |
| Maximum temperatuur (conventioneel) | 275 °C |
| Controle positie | Front / Top front |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,94 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte verpakking | 675 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 690 mm |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Type timer | Digitaal |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Reinigingstechnologie | activeClean |
| Materiaal tray | Geglazuurd |
| Aantal bakplaten | 1 |
| Aantal automatische programma\'s | 30 |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Aantal kookprogramma\'s | 9 |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Knopenkleur | Zwart |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





