Siemens | SN43ES22CE | Onderbouw vaatwasser 60 cm

Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Voorspoelen, Snel 45 °C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Vertraagde start (min) | 1 uur |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 37,4 kg |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | Home Connect, autoOpen Dry, iQdrive®, varioFlex, varioSpeed Plus |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Aantal mandjes | 2 mand(en) |
| Veiligheidsstop voor onderste korf | Ja |
| Half-geladen | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.