Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
|---|---|
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Jaarlijks energieverbruik | 119 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Super Cool functie | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 18 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale brutocapaciteit | 347 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE, VDE |
| Brutocapaciteit koelkast | 252 l |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Brutocapaciteit vriezer | 95 l |
| Ontdooi water tap | Ja |
| Breedte met de deur open | 60 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
