Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Water dispenser | Ja |
| IJsmaker | Ja |
| IJsblokjesautomaat | Ja |
| IJs-crusher | Ja |
| Vakantie functie | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Vriezer positie | Onder |
| Vriescapaciteit | 16 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 11 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Aantal planken vriezer | 6 |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 327 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte verpakking | 998 mm |
| Diepte verpakking | 768 mm |
| Hoogte verpakking | 1905 mm |
| Aantal deuren | 2 deur(en) |
| Locatie van display | Op de deur |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Stroom | 10 A |
| Water filter | Ja |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 97 |
| Wifi | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Vriezer temperatuur (min) | -18 °C |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






