Siemens | KF18WA43 | Wijnbewaarkoelkast

KF18WA43 – Inbouw wijnbewaarkast
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Algemene informatie:
– Totale netto inhoud: 149 liter.
– Elektronische temperatuurregeling met LED-indicatie.
– AntiBacteria System: verhindert de groei van bacteriën op de binnenwanden.
– Dubbel geïsoleerde glazen deur met UV-filter en roestvrijstalen handgreep.
Koelruimte:
– Netto inhoud koelruimte: 149 liter.
– Temperatuur instelbaar van +6° C tot +14°C.
– Automatische ontdooiing.
– Superkoelen.
– 4 Legplateaus, waarvan 3 in hoogte verstelbaar, voor het koelen van: – 32 flessen van 0.75 liter of – 9 flessen van 0.75 liter + 19 flessen van 1 liter.
– 2 Extra legplateaus voor flessen en levensmiddelen, waarvan 1 van glas.
– Halogeenverlichting.
– “TouchLight” : automatische inschakeling van de halogeenverlichting bij aanraking van de handgreep. Het licht wordt gedimd bij het sluiten van de deur.
– Reinigingsvriendelijke, lichte binnenruimte.
Specificaties
| Kleur behuizing | Zilver |
|---|---|
| Aantal schappen | 4 schappen |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Deurscharnieren | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | Nee |
| Aantal temperatuur zones | 1 |
| Klimaatklasse | N |
| Geluidsniveau | 37 dB |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 150 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| Nismaat | 540 mm |
| Diepte | 540 mm |
| Hoogte | 870 mm |
| Gewicht | 39 kg |
| Totale nettocapaciteit | 149 l |
| Totale brutocapaciteit | 153 l |
| Stroomgebruik per dag | 0,4 kWh/24u |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Temperatuur bereik (zone 1) | 6 – 14 °C |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.