C, 14 Maximale aantal plaatsinstellingen, 8 Programma’s, 75 kWh/100, 2400 W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Geef feedback over je was- en droogresultaten via de app en het Intelligent programma past zich aan je wensen aan.
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurkleur | Niet van toepassing |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Delicate 40°C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Voorspoelen, Snel 60 °C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 200 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 6 cm |
| Vloerindicatielampje | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 75 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,747 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 550 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 51,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 53 kg |
| Ingebouwde water verzachter | Ja |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar/Zeoliet |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur | 60 °C |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Extra droog | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Bestekmand type | Bosch VarioDrawer |
| Half-geladen | Nee |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.









