Waarom kiezen voor de Bosch KGE39ALCA?
Vrijstaande koel-vriescombinatie van 201 cm hoog
Totale inhoud van 343 liter (249 L koelen / 94 L vriezen)
VitaFresh systeem voor langere versheid
LowFrost technologie voor minder ijsvorming
Geluidsniveau van circa 38 dB
Energieklasse C
Afmetingen ca. 201 × 60 × 65 cm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bosch Serie 6 Koel-Vriescombinatie KGE39ALCA – VitaFresh en LowFrost voor langere versheid
De Bosch KGE39ALCA is een vrijstaande koel-vriescombinatie uit de Serie 6 met een hoogte van 201 cm en een totale inhoud van 343 liter. Dankzij het VitaFresh systeem blijven verse producten langer houdbaar, terwijl LowFrost zorgt voor minder ijsvorming en sneller ontdooien. Met een energieklasse C en een geluidsniveau van slechts 38 dB combineert dit model efficiëntie met comfort.
Bosch Huishoudapparaten
✅ VitaFresh voor langere versheid
De VitaFresh-lades houden producten op een temperatuur rond 0 °C, waardoor groente, fruit, vlees en vis langer vers blijven en hun kwaliteit behouden.
Bosch Huishoudapparaten
✅ LowFrost: minder en sneller ontdooien
Dankzij LowFrost wordt ijsvorming verminderd, waardoor je de vriezer minder vaak hoeft te ontdooien en dit bovendien sneller gaat wanneer het nodig is.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Ruime en overzichtelijke indeling
Met 249 liter koelruimte en 94 liter vriesruimte biedt deze koel-vriescombinatie voldoende capaciteit voor een gemiddeld huishouden. De indeling met plateaus en lades zorgt voor een overzichtelijke opslag van je boodschappen.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
|---|---|
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriescapaciteit | 14 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Jaarlijks energieverbruik | 149 kWu |
| Netbelasting | 90 W |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Touch |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Vakantie functie | Ja |
| Super Cool functie | Nee |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 35 uur |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale brutocapaciteit | 347 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE, VDE |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Brutocapaciteit koelkast | 252 l |
| Aantal uitneembare platen | 2 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Brutocapaciteit vriezer | 95 l |
| Ontdooi water tap | Ja |
| Breedte met de deur open | 60 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 120 cm |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 22 l |
| Merk | |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| Type koel- vrieskast | |
| No frost | Nee |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Serie | Serie 6 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





