Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
|---|---|
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 275 °C |
| Soort reiniging | Pyrolytisch |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Aantal lampen | 1 lampen |
| Soort lamp | Halogeen |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 585 mm |
| Gewicht | 38,3 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Koken | Ja |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Materiaal deur | Glas |
| Koeldeur | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,94 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,69 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Breedte verpakking | 660 mm |
| Diepte verpakking | 690 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Brood maak mogelijkheid | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 4 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Bosch-technologieën (koken) | 3D Hot Air, AutoPilot 30, Home Connect |
| Aantal automatische programma\'s | 12 |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Type stekker | Type F |
| Mantelkoeling | Ja |
| Ontkalkingsfunctie | Ja |
| Vleessonde inbegrepen | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



