D, 350 m³/h, 93.6 kWh/Jahr, 45 lux, 56/72 dB
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De onderbouwkap bespaart ruimte omdat de afzuigkap direct onder de bovenkast of aan de muur wordt gemonteerd.
– Afzuigcapaciteit: 350 m³/h, zorgt voor een optimaal klimaat van de keuken.
– LED-verlichting: voor perfecte, zeer energiezuinige verlichting van de kookplaat.
mmo_33396034_1475848087_3474_19375.pdf
mmo_33396034_1477566029_6176_28877.pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | E |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | E |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 5 |
| Geluidsniveau | 72 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 56 dB |
| Kleur van het product | Wit |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 4 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 45 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 93,6 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+ tot F |
| Netbelasting | 146 W |
| Motor vermogen | 138 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 482 mm |
| Minimale afstand van electrische hob | 65 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat aansluiting diameter | 12 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Certificering | CE, EAC |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Hoogte | 150 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




