Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Kleur behuizing | Zwart |
| Inwendige kleur | Zwart |
| Energielabel | |
| Aantal schappen | 9 schappen |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Deurscharnieren | Links |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | D |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 155 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 603 mm |
| Diepte | 610 mm |
| Hoogte | 2127 mm |
| Gewicht | 147 kg |
| Installatie compartiment breedte | 61,3 cm |
| Installatie compartiment diepte | 62,9 cm |
| Totale nettocapaciteit | 370 l |
| Ingebouwde vriezer | Nee |
| Met slot | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Stroomgebruik per dag | 0,42 kWh/24u |
| Locatie van display | Binnenin |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 2,13 m |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 2,16 m |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.









