2 x 3 W, 3000K, 590 m3/h, 53 kWh/jaar, 230V, 53.2x5x37.2 cm, Roestvrij staal
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Roestvrijstalen vetfilter
Miele-afzuigkappen zijn uitgerust met één of meerdere roestvrijstalen vetfilters die bestaan uit maar liefst 10 lagen. De filters zijn door het snelkliksysteem gemakkelijk te verwijderen en kunnen in de vaatwasser worden schoongemaakt. Hierbij ontstaan geen zichtbare verkleuringen, waardoor ze lang mooi blijven.
CleanCover-afzuigunit
Achter de vetfilters bevindt zich de CleanCover-afzuigunit van Miele: een gesloten, glad oppervlak dat ervoor zorgt dat u zich niet kunt verwonden en waarmee u contact voorkomt met elektrische onderdelen. Bovendien is het oppervlak bijzonder eenvoudig schoon te maken. Voor meer comfort en veiligheid.
EU Product Fiche
leaflet
manual pdf
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Maat afzuigkap | |
| Type afzuigkap | |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Energielabel | |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Aantal snelheden | 2 |
| Geluidsniveau | 66 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 47 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 330 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 52,6 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 372 mm |
| Hoogte (max) | 5 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 525 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 66 dB |
| Geluidsniveau (hercirculatie modus) | 52 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 45 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat locatie | Boven |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Gewicht | 10,2 kg |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Kleurtemperatuur | 3000 K |
| Stroom | 10 A |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
