Waarom kiezen voor de Bosch KIN86SFE0?
Inbouw koel-vriescombinatie (nishoogte ca. 178 cm)
Totale inhoud van 260 liter (184 L koelen / 76 L vriezen)
No Frost – nooit meer ontdooien
VitaFresh XXL met 0°C zone voor langere versheid
Eco Airflow voor gelijkmatige koeling
SuperKoelen en SuperVriezen functies
3 transparante vrieslades voor overzichtelijke opslag
LED-verlichting voor optimaal zicht
Geluidsniveau van 35 dB en energieklasse E
Deur-op-deur montagesysteem
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bosch Serie 4 Inbouw Koel-Vriescombinatie KIN86SFE0 – No Frost, VitaFresh XXL en optimaal gebruiksgemak
De Bosch KIN86SFE0 is een inbouw koel-vriescombinatie uit de Serie 4 met een nishoogte van 178 cm en een totale inhoud van 260 liter. Dit model combineert een ruim koelgedeelte met een vriesgedeelte onderin en is voorzien van moderne technologieën zoals No Frost, VitaFresh XXL en Eco Airflow. Hierdoor blijven je producten langer vers en hoef je nooit meer te ontdooien.
✅ No Frost: nooit meer ontdooien
De No Frost technologie voorkomt ijsvorming in het vriesgedeelte en maakt handmatig ontdooien overbodig. Hierdoor blijft het apparaat efficiënt werken en bespaar je tijd en energie.
✅ VitaFresh XXL voor langere versheid
De VitaFresh XXL-lades bieden optimale bewaarcondities voor groente, fruit, vlees en vis. Dankzij de juiste temperatuur en luchtvochtigheid blijven producten langer vers en behouden ze hun kwaliteit.
✅ Gelijkmatige koeling met Eco Airflow
Het Eco Airflow systeem zorgt voor een constante luchtcirculatie en een stabiele temperatuur in het koelgedeelte. Hierdoor worden producten overal gelijkmatig gekoeld.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Nismaat | |
| Plankmateriaal | Gehard glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 3 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Vriescapaciteit | 4 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Jaarlijks energieverbruik | 234 kWu |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,5 cm |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Super Cool functie | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Land van herkomst | Duitsland |
| Bosch technologieën (voedselopslag) | EcoAirflow, NoFrost, SuperCooling, VitaFresh XXL |
| Elektronische regeling | Ja |
| Energielabel | |
| Deursysteem | |
| No frost | Ja |
| Geluidsniveau | 35dB |
| Serie | Serie 4 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






