50 L, 45 cm, 3600 W, 6” TFT, 250 ºC, 38 dB(A)
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Magnetronfunctie 1000 W
Deze oven beschikt over een magnetronfunctie met een vermogen tot maar liefst 1000 W waardoor er geen draaiplateau nodig is. Te gebruiken in 6 magnetronstanden. Geschikt om eten snel op te warmen, te ontdooien en te koken.
Speciaal kalibratieprogramma
De kalibratiefunctie zorgt ervoor dat de oven zichzelf gaat lokaliseren binnen zijn nieuwe omgeving. Hierdoor wordt de oven nog nauwkeuriger en zal er keer op keer hetzelfde resultaat worden gehaald. Dit met de grootste nauwkeurigheid. Tot op de graad nauwkeurig.
Kernthermometer
Controle over de juiste temperatuur is essentieel voor een geslaagd gerecht. Om je hierbij te helpen leveren we standaard een kernthermometer mee om de kerntemperatuur van zowel voedsel als vloeistoffen te meten.
Gecontroleerde luchtcirculatie (360° airflow)
Of je nu gaat voor een snelle opwarming of rustig garen op lage temperaturen, de 360 graden airflow zorgt voor een mooie verdeling van warmte zodat er op meerdere niveaus de beste bakresultaten ontstaan.
Intuïtieve bediening – Touchscreen en draaiknop
Met de uiterste precisie van de draaiknop stel je ieder gewenst oven programma moeiteloos in. Terwijl je via het brede touchscreen met 3 clicks je favoriete programma activeert. Het 6’’ TFT touch display heeft een helder en hoog contrast. De LED-lichtring licht verschillend op in de diverse stadia van instellen of gebruik, dat helpt om te zien waar je je bevindt in het menu.
Telescoopgeleiding
Deze oven is voorzien van een volledige uittrekbare telescopische geleiding op 2 niveaus. Met gemak zijn de gerechten in en uit de oven te schuiven. Dit zonder dat de bakplaat kantelt of van de geleiding afschiet. Overzichtelijk, veilig en ergonomisch.
LED binnenverlichting
Dubbelzijdige LED verlichting voor helder zicht in de oven. De kleurtemperatuur en intensiteit zijn aan te passen naar jouw persoonlijke voorkeur.
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 50 l |
|---|---|
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Netto capaciteit oven | 50 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Magnetronvermogen | 1000 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 6 |
| Aantal schappen | 2 schappen |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 2 m |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 45 cm |
| Nismaat | 597 mm |
| Diepte | 565 mm |
| Hoogte | 458 mm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 315 °C |
| Koken | Ja |
| Aantal schap-posities | 4 |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas, Metaal |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 61,2 |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Kleur handvat | Grafiet |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Ventilatieroosterfunctie | Ja |
| Zachtsluitende deur | Ja |
| ECO mode | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| Aantal bakplaten | 2 |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Ovenkookmethode | Met ventilator |
| Beeldschermdiagonaal | 15,2 cm (6\") |
| Mantelkoeling | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Minimum temperatuur (convectie) | 30 °C |
| Boven, onder & hetelucht | Ja |
| Auto-off timer koks voedsel veilig | Ja |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Shelf system | Telescopic shelf system |
| Virtuele assistent | Amazon Alexa & Google Assistant |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



