60 x 60 cm cm, 67 L, 3600 W, 220-240 V, 50-60 Hz, 16 A, 30-300°C, 1.2 m, Glas, Zwart, 594 x 548 x 595 mm, 44.2 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Intuïtief én digitaal
Met de Digital Control Ring is je oven bedienen niet alleen eenvoudiger maar ook nog eens innovatief. In plaats van traditionele draaiknoppen gebruik je enkel je wijsvinger om je oveninstellingen rechtstreeks op het bedieningspaneel aan te passen. Gewoon met je vinger over de ring op het bedieningspaneel gaan en de gewenste instelling met je vingertop bevestigen.
Je eten in het middelpunt
De innovatieve Digital Control Ring maakt koken eenvoudiger dan ooit. Met een kleine draai aan de gegraveerde middenring pas je de instellingen met één vinger aan. Je wordt bijgestaan door het TFT-aanraakscherm in hoge resolutie en geïntegreerde, rechtstreeks selecteerbare knoppen. Duidelijke, levendige beelden en informatietekstjes op de binnenste ring van de Control Ring helpen je bij iedere stap terwijl jij door de programmaopties bladert. Zo heb je altijd een volledig overzicht en is het bedienen van de functies van je toestel kinderspel.
Schakelt zichzelf uit
Niet zeker wanneer je soufflé, pizza of gebraad klaar is? Verbind je oven via de Assist-functie of Home Connect-app en laat je Bosch-oven de beslissing nemen. Hij weet precies wanneer je gerecht gaar is en schakelt zichzelf daarna uit. Uiteraard meldt hij jou dat via een signaal of de Home Connect-app. Om Automatic Switch-off te gebruiken, hoef je je oven enkel toe te voegen aan je geregistreerde Home Connect-account.
De snelle weg naar je lievelingsgerecht
Twijfel je soms over welk programma je moet kiezen voor je gerecht? Vraag het dan gewoon aan de Oven Assistant. Verbind je oven met je geregistreerde Home Connect-account en vertel hem welk gerecht je wil maken via de Home Connect-app of je Amazon Alexa-toestel met stembediening. De oven stelt dan de juiste instelling of het beste programma voor en schakelt meteen over naar jouw selectie – als dat niet praktisch is. Om de Oven Assistant te gebruiken, hoef je je oven enkel toe te voegen aan je geregistreerde Home Connect-account.
Pyro-zelfreiniging maakt de oven automatisch schoon
Je oven met de hand poetsen is een vermoeiende en tijdrovende taak. Maar dankzij onze ovens met pyro-zelfreiniging zeg je dit vervelende klusje vaarwel. Selecteer de functie en druk op ‘Start’. De oven warmt op tot maximaal 480 °C, afhankelijk van hoe vuil hij is. Op die manier worden vet en voedselresten verbrand zonder gebruik van chemicaliën. Zodra de oven is afgekoeld, hoef je alleen nog de verbrande restjes te verwijderen. Zo gaat schoonmaken een stuk sneller.
Ontdek een wereld aan smaken
Als je op zoek gaat naar een nieuw gerecht om uit te proberen, zie je al snel door de bomen het bos niet meer. Maar nu hoef je niet lang meer te zoeken naar dat éne recept. Verbind je oven met je geregistreerde Home Connect-account en ontdek een inspirerende selectie overheerlijke recepten met Home Connect en onze partnerapps zoals ‘Kitchen Stories’ en ‘foodfitter’. Gewoon een recept selecteren en de instellingen rechtstreeks naar je oven sturen. Geniet van de flexibele bereiding en vooral van de lekkere maaltijd.
De zachte manier van koken
Energie besparen terwijl je kookt? Met Hotair Gentle hebben we die ovenstand verbeterd die gezinnen het vaakst gebruiken. De ventilator verdeelt de warmte gelijkmatig doorheen de oven waardoor je energie bespaart. Wanneer je op één enkel niveau bakt – zoals cakes in een bakvorm of op een bakplaat – hoef je zelfs niet voor te verwarmen.
The gentle way of cooking
Do you want to try additional heating modes? Besides the classic Top and Bottom Heat, another version is also available. With this heating mode, you can prepare small baked goods, bread and rolls to perfection every time. Depending on the particular food and method of preparation, you can also save energy.
Krokant en smaakvol
Houd je wel van een gebraad met een krokant korstje? Dat is kinderspel met de Crisp Function, die vocht tijdens het roosteren of bakken uit de oven afvoert. Zo krijgt je gerecht een extra krokant korstje.
Eenvoudig schoonmaken
Is je oven een beetje vuil? Kan hij wel een snelle schoonmaakbeurt verdragen? Doe ca. 400 ml water met een drupje afwasmiddel op de bodem van de oven en selecteer het juiste reinigingsprogramma. Het milieuvriendelijke reinigingssysteem maakt bakresten los zodat je ze achteraf gemakkelijker kunt wegvegen.
leaflet
EU Declaration of Conformity
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 67 l |
|---|---|
| Totaal vermogen van de oven | 3600 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Soort reiniging | Hydrolytisch + Pyrolytisch |
| Soort bediening | Knoppen |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | TFT |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 44,2 kg |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| Maximum temperatuur (conventioneel) | 300 °C |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 81,2 |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 680 mm |
| Hoogte verpakking | 670 mm |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Type timer | Digitaal |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Pizzafunctie | Ja |
| Stoom koken | Ja |
| Slow cooking | Ja |
| Bosch-technologieën (koken) | 3D Hot Air, 4D hotAir, Air Fry-functie, Home Connect, HotAir Gentle |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Indrukbare knoppen | Ja |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Bedieningspaneel materiaal | Glas |
| Minimum temperatuur (convectie) | 30 °C |
| Kleurnaam | Zwart |
| Minimale bescherming van zekering | 16 A |
| Timer duur | 20 min |
| Auto-off timer koks voedsel veilig | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.














