70 cm, 595 m³/u, Ingebouwd, 70 dB, 400 lm, 4000K, 277 W, 220-240 V, 50 Hz, 3 A, 55.5 kWh, 0.15 m, Roestvrij staal, 700 x 282 x 345 mm, 10 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Maximale kracht wanneer er stoom ontstaat
Tijdens het koken ontsnapt er al eens tijdelijk stoom uit je potten. Gebruik op die momenten de Intensiefstand van je dampkap om de grootste afzuigkracht te activeren. Mooi meegenomen: je hoeft er zelfs niet aan te denken om ze daarna weer lager te zetten, want na een paar minuten, wanneer er geen stoom meer is, zet je dampkap zichzelf automatisch weer in de normale stand.
Bijna onzichtbaar dankzij naadloze inbouw
We weten hoeveel je van je keuken houdt. En we begrijpen dat onhandige dampkappen je perfecte keukenontwerp in de war kunnen sturen. Maar raad eens? Met onze naadloze dampkappen is dat verleden tijd. Ze zijn zo ontworpen dat ze bijna onzichtbaar zijn en netjes in je bovenkastje passen. Zo blijft je keuken precies zoals jij het wil: stijlvol en ruim.
De perfecte verlichting voor elke thuiskok
Ledlampen hebben een indrukwekkende levensduur van wel duizenden branduren. Dankzij hun bijzonder lage verbruik bespaar je heel wat energie in vergelijking met traditionele halogeenspots. Bovendien zorgt ledverlichting voor een helder overzicht over je kookplaat.
Moeiteloze bediening binnen handbereik
Wanneer je druk aan het koken bent, wil je niet afgeleid worden van je culinaire meesterwerk. Onze afvoergroepen zijn uitgerust met tiptoetsen welke de bediening van je dampkap zo gemakkelijk maken, dat je alle aandacht bij het koken kunt houden. Het gaat niet alleen om het bedienen van de dampkap, het gaat erom dat je kookervaring naadloos en plezierig verloopt. Nu kun je je volledig concentreren op het creëren van die heerlijke gerechten, terwijl wij voor de luchtkwaliteit zorgen.
Metalen vetfilter
Dampkappen en recirculatiekappen hebben metalen vetfilters nodig om vet en andere vaste deeltjes uit de lucht te filteren die ze afvoeren. Om deze filters zo efficiënt mogelijk te laten werken, reinig je ze ongeveer een keer per maand met de hand of in de vaatwasser.
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | D |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 70 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Snoerlengte | 0,15 m |
| Illuminance | 400 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 55,5 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 277 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 282 mm |
| Hoogte (max) | 34,5 cm |
| Installatie compartiment breedte | 67,6 cm |
| Installatie compartiment diepte | 26,4 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 34,5 cm |
| Geluidsniveau (hercirculatie modus) | 73 dB |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Gewicht | 10 kg |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 730 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Afstandsbediening inbegrepen | Nee |
| Stroom | 3 A |
| Breedte verpakking | 780 mm |
| Diepte verpakking | 480 mm |
| Hoogte verpakking | 385 mm |
| Bosch-technologieën (luchtafvoer) | PerfectAir |
| Kleurnaam | Roestvrij staal |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.










