671 m³/u, 3 standen + intensiefstand, 150 / 120 mm, 276 lux, 3500 K
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Dankzij het lage geluidsniveau hoort u: niets.
Uw gasten zijn niet de enigen die een ontspannen kok belangrijk vinden. Om ervoor te zorgen dat u met uw gasten kunt praten terwijl u kookt, hebben wij onze dampkappen met kringloopwerking zo stil gemaakt dat u ze nauwelijks hoort. Bij de meeste kappen genereren de motor en de luchtstroom, afhankelijk van de tegendruk, een zoevend geluid. Bij afvoermodellen wordt 50% van het geluid naar buiten afgevoerd. Bosch-afzuigkappen met de CleanAir Module produceren tot wel 3 dB(A) minder geluid dan conventionele recirculatiesystemen, zonder in te leveren op prestatie.
De optimale afzuigcapaciteit voor kleine en grote keukens.
Of u nu een open woonkeuken of een kleine, gesloten keuken heeft, wij bieden de optimale afzuigcapaciteit voor iedere keuken. Voor een aangename atmosfeer moet de lucht zes tot twaalf keer per uur worden ververst. Hiervoor moet de kracht van de dampkap optimaal zijn afgestemd op de grootte van de ruimte.
EU Energy Label
manual pdf
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen, Touch |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 1,5 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 276 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 32 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A++ tot E |
| Netbelasting | 143 W |
| Motor vermogen | 140 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte (max) | 106,4 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 270 m³/uur |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 70 dB |
| Uitlaat aansluiting diameter | 12 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Hoogte (min) | 62,8 cm |
| Hoogte | 628 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




