Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | C |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 51 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Illuminance | 422 Lux |
| Dimbare verlichting | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 36 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 200 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A+ |
| Diepte | 433 mm |
| Minimale afstand van electrische hob | 45 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Hoogte zonder schoorsteen | 47,1 cm |
| Gewicht | 24,1 kg |
| Aantal filters | 3 stuk(s) |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 915 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 3500 K |
| Stroom | 10 A |
| Apparaathoogte afvoerlucht (min) | 85,5 cm |
| Apparaathoogte recirculerend (min) | 89,2 cm |
| Apparaathoogte afvoerlucht (max) | 109,8 cm |
| Apparaathoogte recirculerend (max) | 118,5 cm |
| Bosch-technologieën (luchtafvoer) | EcoSilence Drive™ motor, Home Connect, TouchSelect |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




