70 L, 1900 W, 800 W, 595 x 546 x 596 mm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De Inventum combi magnetron oven IMC6035RT heeft een inhoud van 70 liter. Naast de 5 magnetronstanden heeft de magnetron 3 combinatiestanden en 10 automatische kookprogramma’s. De combinatiestanden bieden je een legio aan mogelijkheden om je gerechten te bereiden en de magnetron is met de tiptoetsen eenvoudig te programmeren. Met de digitale timerfunctie stel je gemakkelijk de bereidingstijd in en de uitgestelde starttijd in. Door de ‘easy clean’ coating aan de binnenzijde, is de combi oven makkelijk schoon te maken. Daarnaast is de oven voorzien van binnenverlichting en een ovendeur met drievoudig glas. De oven wordt geleverd met een bakplaat en een ovenrooster.
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 72 l |
| Totaal vermogen van de oven | 1000 W |
| Netto capaciteit oven | 72 l |
| Grill | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak | Ja |
| Magnetronbereiding | Ja |
| Zelfreinigend | Nee |
| Bovenverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 30 – 250 °C |
| Magnetronvermogen | 800 W |
| Aantal magnetron energie niveaus | 5 |
| Soort bediening | Schuif, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Netbelasting | 2880 W |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59 cm |
| Nismaat | 595 mm |
| Diepte | 546 mm |
| Hoogte | 596 mm |
| Gewicht | 45 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 420 x 480 x 370 mm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Ja |
| Koken | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Materiaal deur | Glas |
| Kinderslot | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Binnenmateriaal | Emaille |
| Stoom koken | Nee |
| Vermogen grill | 1900 W |
| Convectie kracht | 1700 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen | 3 |
| Inclusief grilrooster | Ja |
| Verhitting van gehele grilloppervlak + convectie (enkele modus) | Ja |
| Aantal kookprogramma\'s | 10 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

