Siemens | KU20WVHF0 | Onderbouw wijnklimaatkast 82 cm

21 flessen, 58 L, 38 dB, SN-ST, Glazen deur met UV-filter, F
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Unieke presentatie voor de beste wijnen: eikenhouten planken.
Presenteer de flessen van uw beste wijnen op de meest aantrekkelijke en handige manier. Ontworpen met esthetisch aangename eikenhout en accentkleuren, bieden ze optimale omstandigheden voor het bewaren, presenteren en kiezen van uw wijnen. Deze premium wijnklimaatkast is een absolute blokvanger.
Stel de temperatuur heel gericht in.
Dankzij de Elektronische temperatuurregeling, is het instellen van de temperatuur geen giswerk meer. U geeft zelf precies aan hoe koud u de koelkast wilt zetten en stelt dit vervolgens heel eenvoudig in. De koelkast doet de rest.
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Kleur behuizing | Zwart |
|---|---|
| Inwendige kleur | Grijs |
| Aantal schappen | 3 schappen |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Deurkleur | Zwart |
| Plankmateriaal | Eiken |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Glas type | Anti-UV |
| Type product | Compressorwijnkoeler |
| Aantal temperatuur zones | 1 |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 38 dB |
| Nettoinhoud wijnkoeler | 58 l |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 100 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 70 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 6 A |
| Nismaat | 300 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 820 mm |
| Gewicht | 26 kg |
| Installatie compartiment breedte | 30 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 82 cm |
| Ingebouwde ventilator | Ja |
| Ingebouwde vriezer | Nee |
| Ultraviolet ( UV) bescherming | Ja |
| Temperatuur bereik (zone 1) | 5 – 20 °C |
| Locatie van display | Binnenin |
| Kleur handvat | Zwart |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.