Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Aantal planken koelkast | 5 |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| Aantal groente lades | 1 |
| Geschikt voor paneelaanpassing | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 182 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Installatie compartiment breedte | 91,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 62,9 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 2,16 m |
| Gewicht | 171 kg |
| Soort bediening | Touch |
| Bedieningsapps ondersteund | Miele@home |
| Stroom | 3 A |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 2,13 m |
| Miele-technologieën (voedselopslag) | DynaCool |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Luchtfilter | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 85 l |
| Deur montage | Deur-op-deur |
| Brutocapaciteit koelkast | 579 l |
| Deurkleur | Wit |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











