Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type koel- vrieskast | |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Energielabel | |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Locatie van display | Binnenin |
| Plankmateriaal | Glas |
| Ingebouwde functie | Ja |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Koelkastdeurvakken | 2 |
| Eierenrekje | Ja |
| Super Cool functie | Ja |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 144 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Stroomgebruik per dag | 0,4 kWh/24u |
| Stroombron | Electrisch |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 541 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 874 mm |
| Gewicht | 31,5 kg |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Aantal niveaus voor eieren | 1 |
| Koelkastdeurcompartiment voor flessen | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





