Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
|---|---|
| Kooktemperatuurbereik | 30 – 250 °C |
| Grill | Ja |
| Aantal ovens | 1 |
| Kleur van het product | Zwart |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,87 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,89 kWu |
| Netbelasting | 3600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Breedte | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 45,2 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 59,5 cm |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Soort reiniging | Stoom |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Type beeldscherm | TFT |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Breedte verpakking | 670 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 690 mm |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Softclose-systeem | Ja |
| Heteluchtgrillen | Ja |
| Siemens-technologieën (koken) | 4D hotAir, Home Connect, cookControl Pro, fullSteam Plus, roastingSensor Plus |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






