iQ500 Afvoergroep – 52 cm
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De krachtige afvoergroep wordt onzichtbaar boven de kookplaat geïnstalleerd.
– De afzuigcapaciteit van 610 m³/u zorgt voor verse lucht bij het koken.
– De energiezuinige LED-verlichting zorgt voor een perfect zicht bij het koken.
– De intensiefstand voor kortstondig gebruik bij sterke dampontwikkeling met automatische terugschakeling naar 9 standen met temperatuuraanduiding
– Bijzonder stille dampkap bij slechts 53 dB.
Mooi en helder en toch zuinig met energie: LED-verlichting.
Voor beter zicht tijdens het koken. De LED-lampen in de afzuigkappen zorgen voor extra licht boven uw kookplaat. Nog een voordeel: de lampen gaan lang mee en gebruiken erg weinig energie.
afzuigcapaciteit
De afzuigcapaciteit van 610 m3/h zorgt voor schone lucht tijdens het koken.
Intensiefstand met automatisch terugschakelen
De intensiefstand om het vermogen van de ventilator tijdelijk te verhogen als er veel damp in de keuken hangt. Schakelt na 6 minuten automatisch weer terug in de normale stand.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | C |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | D |
| Aantal snelheden | 4 |
| Geluidsniveau | 67 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 53 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 2 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 244 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 80,1 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 252 W |
| Motor vermogen | 250 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Diepte | 300 mm |
| Installatie compartiment breedte | 49,6 cm |
| Installatie compartiment diepte | 26,4 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 41,8 cm |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 67 dB |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Touch-bediening | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




