Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zilver |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Silent 50°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 215 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 2 cm |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 65 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,645 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 52,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115,5 cm |
| Gewicht verpakking | 53,7 kg |
| Ingebouwde water verzachter | Ja |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Lade |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Maximale warmwatertoevoertemperatuur | 60 °C |
| Bedieningsapps ondersteund | Bosch Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Downloadbare extra programma\'s | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Zout indicator | Ja |
| Glansmiddel indicator | Ja |
| Bestekmand type | Bosch VarioDrawer |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Bescherming tegen overstromen | Ja |
| Minimale waterdruk | 50 kPa |
| Maximale waterdruk | 1000 kPa |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 670 mm |
| Hoogte verpakking | 870 mm |
| Hoogte onder werkblad | 3 cm |
| Verwijderbare bestekmand | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.









