Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Zilver |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto, Eco 50°C, Favorite, Glas/Breekbaar, Intensive 70°C, Voorwassen, Silent 50°C, Strong & Fast, brilliantShine 40°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Duur cyclus | 270 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| Automatische deuropening | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 54 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Siemens-technologieën (vaatwas) | flexComfort, iQdrive®, varioSpeed Plus |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Kuip materiaal | Roestvrijstaal |
| Bedieningsapps ondersteund | Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| Functie voor verkorte wascyclus | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
