Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Koffiezet apparaat type | Volledig automatisch |
|---|---|
| Ingebouwde molen | Ja |
| Verstelbare koffie sterkte | Ja |
| Maximum werkdruk | 15 bar |
| Molentype | Keramische molen |
| Regelbare malinginstellingen | Ja |
| Koffiebonen capaciteit | 250 g |
| Ingebouwde melkopschuimer | Ja |
| Instelbare koffie-uitloophoogte | Ja |
| Water filter | Ja |
| Calc-Clean-functie | Ja |
| Vaatwasserbestendige onderdelen | Ja |
| Meerdere dranken | Ja |
| Espresso maken | Ja |
| Cappuccino maken | Ja |
| Koffie maken | Ja |
| Latte maken | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LCD |
| Afneembare watertank | Ja |
| Uitneembare morsplaat | Ja |
| Verwijderbare brouw/infusie eenheid | Ja |
| Snoerlengte | 1 m |
| AC-ingangsspanning | 220–240 |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Nismaat | 251 mm |
| Diepte | 383 mm |
| Hoogte | 433 mm |
| Gewicht | 6,9 kg |
| Aantal per verpakking | 1 stuk(s) |
| Breedte verpakking | 305 mm |
| Diepte verpakking | 410 mm |
| Hoogte verpakking | 475 mm |
| Gewicht verpakking | 8,2 kg |
| Reservoir voor gezette koffie | Beker |
| Makkelijk schoon te maken | Ja |
| Vermogen | 1300 W |
| Instelhoogte van de koffie-uitloop | 0 – 130 mm |
| Snelle hitte | Ja |
| Spoelfunctie | Ja |
| Programmeerbaar | Ja |
| Anti-kalkaanslag | Ja |
| Automatisch antikalksysteem | Ja |
| Filtercompatibiliteit | Brita Intenza |
| Gebruiksvriendelijk | Ja |
| Kalkindicator | Ja |
| Programmeerbare automatische uitschakelfunctie | Ja |
| Type verpakking | Doos |
| Pakketgewicht | 8,2 kg |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.










