Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Soort bediening | Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Wit |
| Snoerlengte | 2,1 m |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 66 dB |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Wasprogramma\'s | Blouse/shirt, Delicaat/zijde, Hand, Mix, Nacht, Voorwassen, Spoelen, Spoelen & centrifugeren, Wol |
| AquaStop-functie | Ja |
| Cyclustijd (max) | 206 min |
| Energieverbruik per 100 cycli | 62 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 45 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 596 mm |
| Diepte | 544 mm |
| Hoogte | 818 mm |
| Gewicht | 72,1 kg |
| Deur openingshoek | 130° |
| Deur type | Gehard glas |
| Velgkleur | Wit |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | iQdrive |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
