Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Type oven | |
| Geschikt voor | Binnen |
| Aantal couverts | 12 couverts |
| Maximale gewichtscapaciteit | 25 kg |
| Espresso kopjes capaciteit | 64 kopjes |
| Deur open mechanisme | Duwen & trekken |
| Koken op lage temperatuur | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Warmhoud functie | Ja |
| Materiaal | Glas |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Opwarmen van kopjes | Ja |
| Opwarmen van borden | Ja |
| Voorverwarm functie | Ja |
| Instelbare thermostaat | Ja |
| Bereik thermostaat | 30 – 80 °C |
| Aantal verwarmingsstanden | 4 |
| Vermogensverbruik (max) | 820 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Huidige waardering | 10 A |
| Netbelasting | 820 W |
| Certificaten van naleving | CE |
| Naleving van duurzaamheid | Ja |
| Land van herkomst | Europa |
| Bosch-technologieën (koken) | Home Connect, Push-Pull Opening Mechanism |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 518 mm |
| Hoogte | 140 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 14 cm |
| Breedte verpakking | 650 mm |
| Diepte verpakking | 700 mm |
| Hoogte verpakking | 260 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





