Waarom kiezen voor de Bosch GIV11ADE0?
Compacte inbouw vriezer (nishoogte circa 72 cm)
Netto inhoud van 72 liter
LowFrost technologie voor minder ijsvorming
Drie transparante vriesladen voor overzicht
Vriescapaciteit van ca. 4,4 kg per 24 uur
Bewaartijd bij stroomuitval tot ca. 13 uur
Geluidsniveau van circa 36 dB
Energieklasse E
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bosch Serie 6 Inbouw Vriezer GIV11ADE0 – Compacte vriezer met LowFrost en praktische indeling
De Bosch GIV11ADE0 is een compacte inbouw vriezer uit de Serie 6 met een hoogte van circa 72 cm. Met een netto inhoud van 72 liter biedt deze vriezer voldoende ruimte voor dagelijkse diepvriesproducten. Dankzij LowFrost technologie wordt ijsvorming verminderd, waardoor je minder vaak hoeft te ontdooien en het apparaat efficiënt blijft werken.
Bosch Huishoudapparaten
✅ LowFrost voor minder ontdooien
De LowFrost technologie vermindert ijsvorming in de vriezer. Hierdoor hoef je het apparaat minder vaak te ontdooien en bespaar je tijd en energie.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Praktische indeling met drie vriesladen
De vriezer beschikt over drie transparante vriesladen, waardoor je een goed overzicht hebt van je producten en deze eenvoudig kunt organiseren.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Betrouwbare prestaties en stille werking
Met een geluidsniveau van circa 36 dB werkt de vriezer stil in de keuken. Daarnaast biedt hij een vriescapaciteit van ongeveer 4,4 kg per 24 uur en een bewaartijd tot 13 uur bij stroomuitval.
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Deursysteem | |
| Type koel- vrieskast | |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Vriescapaciteit | 8 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 21 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| Klimaatklasse | SN-T |
| No Frost system | Nee |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 36 dB |
| Deur open alarm | Ja |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 167 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht | 36,6 kg |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 72 cm |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Bedrijfstemperatuur (T-T) | 10 – 43 °C |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| Netbelasting | 90 W |
| Certificering | CE, VDE |
| Verlichting binnenin | Nee |
| Breedte verpakking | 640 mm |
| Diepte verpakking | 620 mm |
| Hoogte verpakking | 790 mm |
| Gewicht verpakking | 38,4 kg |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| Geluidsniveau | 36dB |
| Serie | Serie 6 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




