Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | N-T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 41 dB |
| Vakantie functie | Nee |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Nee |
| Aantal planken koelkast | 2 |
| Aantal groente lades | 2 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Nee |
| Koelkastdeurvakken | 2 |
| Super Cool functie | Nee |
| Vriescapaciteit | 3 kg/24u |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 10 uur |
| Aantal sterren | 4* |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Snoerlengte | 2,45 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 150 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Nismaat | 596 mm |
| Diepte | 545 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 32 kg |
| Installatie compartiment breedte | 59,9 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 82 cm |
| Breedte verpakking | 632 mm |
| Diepte verpakking | 615 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Gewicht verpakking | 32,8 kg |
| Minimum operationele temperatuur | 16 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Aantal compressoren | 1 |
| Snelvriesfunctie | Nee |
| Netbelasting | 100 W |
| Aantal planken vriezer | 1 |
| Koelsysteem | Statisch |
| Ventilatie | Nee |
| Verzonken handgreep(en) | Ja |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Water dispenser | Nee |
| Anti - bacterieel compartiment | Nee |
| Multi-luchtwegsysteem | Nee |
| Garantieperiode | 2 jaar |
| Elektronische regeling | Nee |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





