Groots en luxueus
In deze koelkast aan luxe geen gebrek.
* De SmartSteel achterwand is hygiënisch en geeft een professionele uitstraling. De LED wandpanelen zorgen voor een compleet verlicht interieur en de deur met SoftSystem sluit altijd zacht. * Het FreshAir filter zorgt dat geuren worden geneutraliseerd.
* In de 3 BioFresh laden op SoftTelescopic rails bewaart u groenten en fruit tot 3x langer dan in een normale groentelade.
* Met het Touch & Swipe kleurendisplay kunnen alle functies eenvoudig worden bediend.
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
| Hoofdgroep | Inbouw |
| Subgroep | Koelkasten |
| Artikelnummer | IRBbi 5150-20 |
| EAN nummer | 4016803153450 |
| EPREL nummer | 2194779 |
| Uitvoering | Prime |
| Nismaat | 178 cm |
| Deurmontage systeem | deur-op-deursysteem |
| Volume koelgedeelte | 296 l |
| Energieklasse | |
| Energieverbruik per jaar | 80 kWh |
| Energieverbruik per 24 uur | 0,2 |
| Energiekosten per jaar | € 24,- |
| Energie efficiëntie index | 51 |
| Geluidsniveau | 29 dB(A) |
| Geluidsniveau klasse | A |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Koelmiddel | R600a |
| Spanning | 220-240 V ~ |
| Frequentie | 50/60 Hz |
| Aansluitwaarde | 1,2 A |
| Aantal temperatuurzones | 2 |
| Apart regelbare koelcircuits | 1 |
| Aantal compressoren | 1 |
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Aantal planken koelkast | 8 |
| Aantal groente lades | 3 |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Eierenrekje | Ja |
| Flessenrek | Ja |
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau | 29 dB |
| Super Cool functie | Ja |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Snoerlengte | 2,2 m |
| Jaarlijks energieverbruik | 80 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Installatie compartiment breedte | 57 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Stroomgebruik per dag | 0,219 kWh/24u |
| Stroom | 1,2 A |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,2 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 178,8 cm |
| Deur openingshoek | 115° |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| Koelkast temperatuurbereik | 3 – 9 °C |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Breedte verpakking | 572 mm |
| Diepte verpakking | 6220 mm |
| Hoogte verpakking | 1829 mm |
| Liebherr technologieën (voedselopslag) | BioFresh, NightMode |
| Blikjesrek | Ja |
| Vers zone compartiment netto capaciteit | 98,4 l |
| Type deurscharnier | Vast scharnier |
| Telescopische lade | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
