35 flessen, 39 dB, 140 kWh, 590 x 558 x 906 mm
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Met Milano wijnklimaatkasten maak je aperitief momenten extra verfijnd. Bewaar tot wel 35 flessen op de juiste temperatuur en serveer pure perfectie.
In Italië wordt er na de werkdag een momentje ingelast om even te ontspannen met een goed glas wijn en een lichte snack, als opwarmer voor het diner. Door je wijnen te serveren op precies de juiste temperatuur, maak je deze beleving voor jezelf en je gasten éxtra speciaal.
2 temperatuurzones
Deze wijnklimaatkast beschikt over twee zones, elk apart instelbaar en met een andere capaciteit en temperatuurregeling. Wit, rood, rosé of schuimwijn: in deze wijnklimaatkast bewaar je al je flessen op de ideale temperatuur.
Personaliseerbaar
Met het gebruiksvriendelijke paneel personaliseer je je voorkeuren. De verlichting is dimbaar op drie niveaus: van een elegante gloed tot helder presentatielicht. De intelligence-instelling zorgt dat het geluidsniveau van de wijnkoelkast zich aanpast aan de omgevingstemperatuur en de eco-modus schakel je in om energie te besparen.
Deze wijnklimaatkast is beschikbaar in de kleuren zwart en antraciet.
Van helder presentatielicht tot subtiele sfeerverlichting
De hoogwaardige ledverlichting is dimbaar en in 3 verlichting scenario’s in te stellen. De ledverlichting produceert geen warmte waardoor de bewaartemperatuur in de klimaatkast niet wordt beïnvloed.
Stille werking
Met deze geruisloze wijnklimaatkast verbeter je het comfort in de keuken.
Houten uitschuifbare legplateau’s
Dankzij de telescopische geleiders zijn de houten legplateau’s volledig uittrekbaar. Hierdoor kan je overzichtelijk en eenvoudig wijnen opslaan of uitnemen voor gebruik.
Apart regelbare temperatuurzones
Ideale drinktemperatuur: wijnkasten met apart regelbare temperatuurzones koelen diverse wijntypes op hun ideale drinktemperatuur. Een uitstekende keuze voor iedereen die af en toe spontaan een fles wijn wil ontkurken.
Geavanceerd bedieningspaneel
Met het gebruiksvriendelijke paneel personaliseer je jouw voorkeuren. De verlichting is dimbaar op drie niveaus: van een elegante gloed tot helder presentatielicht. De intelligence-instelling zorgt dat het geluidsniveau van de wijnkoelkast zich reduceert door een lagere snelheid van de ventilatoren en en de eco-modus schakel je in om energie te besparen.
EU Energy Label
EU Product Fiche
Specificaties
| Kleur behuizing | Antraciet |
|---|---|
| Inwendige kleur | Zwart |
| Aantal schappen | 5 schappen |
| Aantal deuren | 1 deur(en) |
| Deurkleur | Zwart, Transparant |
| Plankmateriaal | Hout |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Type product | Compressorwijnkoeler |
| Aantal temperatuur zones | 2 |
| Klimaatklasse | T |
| Geluidsemissieklasse | C |
| Geluidsniveau | 39 dB |
| Ingebouwd display | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 140 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Installatie compartiment breedte | 59 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55,8 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 90,6 cm |
| Ingebouwde vriezer | Nee |
| Temperatuur bereik (zone 1) | 5 – 10 °C |
| Temperatuur reeks (zone 2) | 10 – 18 °C |
| Locatie van display | Binnenin |
| Kleur handvat | Zwart |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



