E, 183/84 L, 35 dB, 220 – 240 V, 50 Hz, 229 kWh p/j
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
De ruime inbouw koel-vriescombinatie met Low Frost voor minder en sneller ontdooien.
manual pdf
EU Energy Label
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
|---|---|
| Plankmateriaal | Glas |
| Klimaatklasse | SN-ST |
| Geluidsniveau | 35 dB |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Nee |
| Eierenrekje | Ja |
| Vriescapaciteit | 4,2 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Aantal planken vriezer | 3 |
| Jaarlijks energieverbruik | 229 kWu |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 177,5 cm |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Soort bediening | Knoppen |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Super Cool functie | Ja |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 9 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Nee |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Vers zone compartiment | Nee |
| Deur open alarm | Nee |
| Snoerlengte | 2,3 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Verstelbare plateaus | Ja |
| IJsmaker | Nee |
| No Frost (koelkast) | Nee |
| No Frost (vriezer) | Nee |
| Supervriesfunctie | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Zwenkwieltjes | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 38 °C |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Koelkastdeurvakken | 3 |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 100 |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 177,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 177,5 cm |
| Bosch technologieën (voedselopslag) | EcoAirflow, LowFrost, MultiBox XXL, SuperFreezing |
| Low-frost-vriessysteem | Ja |
| Type deurscharnier | Schuifscharnier |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






