Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | D |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 61 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 2 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 350 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 50 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| AC-ingangsfrequentie | 50-60 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 282 mm |
| Hoogte (max) | 34,5 cm |
| Installatie compartiment breedte | 83,6 cm |
| Installatie compartiment diepte | 26,4 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 34,5 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 700 m³/uur |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Gewicht | 9 kg |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 580 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Stroom | 3 A |
| Breedte verpakking | 465 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 370 mm |
| Gewicht verpakking | 12 kg |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 745 m³/uur |
| Anti-geurfilter | Nee |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
