Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | E |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau | 60 dB |
| Intensieve stand | Ja |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 51 dB |
| Kleur van het product | Zwart |
| Ingebouwd display | Ja |
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 2 gloeilamp(en) |
| Illuminance | 127 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 43,8 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 223 W |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 325 mm |
| Hoogte (max) | 90 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 430 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 60 dB |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Aantal filters | 1 stuk(s) |
| Hoogte (min) | 69 cm |
| Geluidsniveau (medium snelheid) | 61 dB |
| Boostpositie luchtafvoervermogen | 550 m³/uur |
| Kleurtemperatuur | 4000 K |
| Boostpositie uitgangsrecirculatievermogen | 550 m³/uur |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.

