iQ500 Wasmachine, voorlader 8 kg 1400 rpm
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Ingebouwd display | Ja |
|---|---|
| Soort bediening | Knoppen, Draaiknop |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart, Transparant |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 65 l |
| Kijkglas | Ja |
| Geluidsemissieklasse | A |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 71 dB |
| Wasprogramma\'s | Blouse/shirt, Koud, Kleur, Katoen, Delicaat/zijde, Buiten, Voorwassen, Snel, Centrifugeren/afvoeren, Wol |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| Merk | |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 213 min |
| Duur cyclus (snelwas programma) | 15 min |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Restvochtpercentage | 53 procent |
| Functie voor kleding toevoegen (pauze) | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Waarschuwingssignaal | Ja |
| Verlichting in trommel | Nee |
| Energieverbruik per 100 cycli | 46 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 47 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,461 kWu |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Afneembaar bovenkant | Ja |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 598 mm |
| Diepte | 599 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 72,5 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 106,3 cm |
| Deur openingshoek | 165° |
| Minimum centrifugesnelheid | 400 RPM |
| Spoelen Plus functie | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Houder voor vloeibaar wasmiddel | Ja |
| Deur opening diameter | 32 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
