Onderbouw, 13 aantal plaatsinstellingen, 40 dB, aquaStop, Wi-Fi, 2400 W, C
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Versnel het programma, waar je ook bent
Met varioSpeed Plus verkort je de cyclus van je vaatwasser, allemaal via de Home Connect-app.
Flexibel gemak bij het in- en uitruimen van je vaatwasser
De nieuwe flexibele korven en lades zorgen voor extra gemak tijdens het in- en uitruimen van de vaatwasser.
Bespaar tijd en moeite met onze handige app
Bedien je vaatwasser vanaf je smartphone, tablet of slimme speaker.
Jouw favoriete instellingen met één druk op de knop
De Favoriet-knop is de snelste weg naar jouw voorkeursinstellingen.
Altijd up-to-date
Personaliseer je vaatwasser en download de additionale programma’s die jij nodig hebt.
Kies eenvoudig het beste programma
Beveelt het juiste programma aan, op maat.
Jouw vaatwasser luistert naar je dankzij de spraakbesturing.
Selecteer en start het juiste vaatwasprogramma via de Home Connect-app.
Altijd eenvoudig op de hoogte van de status van je vaatwasser
Controle op afstand: check eenvoudig de status van je vaatwasser, waar je ook bent.
Vaatwastabletten bijna op? Ontvang een melding
Ontvang een melding zodra je voorraad vaatwastabletten opraakt.
EU Energy Label
leaflet
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Productafmeting | Volledige grootte (60 cm) |
|---|---|
| Geschikt voor paneelaanpassing | Nee |
| Deurkleur | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,75 m |
| Lengte watertoevoerslang | 1,65 m |
| Lengte afvoerslang | 1,9 m |
| Geluidsniveau | 40 dB |
| Afwasprogramma\'s | Auto 45-65 °C, Eco 50°C, Favorite, Intensive 70°C, Snel 45 °C, Quick 65°C |
| Temperatuur (max) | 70 °C |
| Merk | |
| Duur cyclus | 200 min |
| AquaStop-functie | Ja |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Startvertraging | 24 uur |
| AquaSensor functie | Ja |
| Glasbescherming | Ja |
| Automatische deuropening | Ja |
| Automatisch wasmiddel detectie | Ja |
| Zelf reinigende filter | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Waterconsumptie per cyclus | 9 l |
| Energieverbruik per 100 cycli | 74 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik per cyclus | 0,736 kWu |
| Netbelasting | 2400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 573 mm |
| Hoogte | 815 mm |
| Gewicht | 35,1 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 115 cm |
| Installatie compartiment breedte | 60 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 81,5 cm |
| Installatie compartiment hoogte (max) | 87,5 cm |
| Gewicht verpakking | 37 kg |
| Bovenste mand verstelbare hoogte | Ja |
| Bestek compartiment type | Mand |
| Bovenste korf instelbare hoogteniveaus | 3 |
| Droogsysteem | Warmtewisselaar |
| Bedieningsapps ondersteund | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi-besturing | Ja |
| Downloadbare extra programma\'s | Ja |
| Doseringsassistent | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Type stekker | Type F |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Half-geladen | Ja |
| Automatische programma\'s | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing | Bovenste |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.






