Inductiefornuis Inox, 66L, 50-275 °C, A, 900-915 x 600 x 600 mm, 64.6 kg, 7900W, 220-240V, 20A
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Snel voorverwarmen: uw oven bereikt sneller de gewenste baktemperatuur.
De functie Snel voorverwarmen verwarmt de oven extreem snel voor – zonder extra energie te verbruiken. Zo worden opwarmtijden tot een minimum beperkt.
lightControl: intuïtieve bediening dankzij de verlichte knop.
De lightControl bedieningsknop markeert de gekozen verwarmingswijze met een stijlvol blauw licht en maakt zo de bediening van uw oven zeer intuïtief en eenvoudig.
Zonder moeite uitzonderlijk braden.
Met de roastingSensor hoeft u niet langer uw braadstuk in de oven te controleren. Deze geavanceerde thermometer controleert nauwkeurig en betrouwbaar de interne temperatuur van uw braadstuk en andere etenswaren. U krijgt een melding zodra de juiste kerntemperatuur is bereikt.
Gelijkmatige warmte voor betere bakresultaten.
Krijg elke keer weer de gewenste bakresultaten met 3D Hetelucht Plus. Of u nu één, twee of drie niveaus gebruikt, de warmte wordt gelijkmatig verdeeld om bakken nog leuker te maken. Bak cake of koekjes op maximaal drie niveaus tegelijk en geniet elke keer opnieuw van een uitstekend resultaat.
Sluit zacht en geruisloos: de ovendeur met softClose.
De ovendeur met softClose sluit zacht en geruisloos.
Voor een snelle reiniging wordt het vuil eerder onthard door een sopje te spuiten. Het kan dan gemakkelijker worden verwijderd – humidClean.
Perfect voor tussentijdse reiniging: dankzij humidClean is het reinigen van uw oven nu eenvoudiger dan ooit. Het volstaat om 400 ml water te mengen met een druppel afwasmiddel en de oplossing in het midden van de vloer van het volledig gekoelde kookcompartiment te gieten.. Zet je oven op vloerwarmte op 80°C en laat de oplossing 4 minuten verdampen. Nadat de oven is afgekoeld, kun je vuil eenvoudig verwijderen met een absorberende spons of zachte borstel.
EU Energy Label
leaflet
manual pdf
EU Product Fiche
Specificaties
| Gewicht | 64,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 600 × 915 cm |
| Soort bediening | Draaiknop |
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LCD |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1400 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1800 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 915 mm |
| Hoogte (min) | 90 cm |
| Gewicht | 64,6 kg |
| Kleur handvat | Roestvrijstaal |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Zelfreinigend | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7900 W |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Aantal vermogenniveau\'s | 7 |
| Boost functie | Ja |
| Diameter brander/kookzone 1 | 145 mm |
| Diameter brander/kookzone 2 | 210 mm |
| Diameter brander/kookzone 3 | 180 mm |
| Diameter brander/kookzone 4 | 180 mm |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Braadslede | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Softclose-systeem | Ja |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Stroom | 20 A |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




