Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Fluid dynamic efficiency class | A |
|---|---|
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Aantal snelheden | 5 |
| Geluidsniveau | 44 dB |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 41 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Ja |
| Materiaal behuizing | Roestvrijstaal |
| Soort bediening | Touch |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Vaatwasserbestendig filter | Ja |
| Vermogen lamp | 3 W |
| Aantal lampen | 4 gloeilamp(en) |
| Illuminance | 689 Lux |
| Dimbare verlichting | Ja |
| Jaarlijks energieverbruik | 35,9 kWu |
| Netbelasting | 172 W |
| Motor vermogen | 160 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 600 mm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 391 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 54 dB |
| Geluidsniveau (intensieve snelheid) | 69 dB |
| Geluidsniveau (hercirculatie modus) | 71 dB |
| Minimale afstand van electrische hob | 55 cm |
| Minimale afstand van gas hob | 65 cm |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Aantal motors | 1 |
| Motor inbegrepen | Ja |
| Certificering | CE, VDE |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| Hoogte zonder schoorsteen | 4,6 cm |
| Gewicht | 32,2 kg |
| Aantal filters | 3 stuk(s) |
| Verlichtingspositie | Voorkant |
| Hoogte | 1044 mm |
| Stroom | 10 A |
| Geluidsniveau (boost-modus) | 74 dB |
| Anti-geurfilter | Ja |
| Automatische vermogenssensor | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.




