Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 2200 W |
| Kookzone 1 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links voor |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Kookzone 2 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 2200 W |
| Kookzone 3 boost | 3700 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Aantal flexibele kookzones | 2 zone(s) |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Warmhoud functie | Ja |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 7400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Type stekker | Geen stekker |
| Siemens-technologieën (koken) | Home Connect, flexInduction, fryingSensor Pro, touchSlider |
| Nismaat | 602 mm |
| Diepte | 520 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 5,1 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Regulier |
| Kookzone 1 vorm | Rechthoekig |
| Diameter brander/kookzone 1 | 190 mm |
| Type brander/kookzone 2 | Regulier |
| Diameter brander/kookzone 2 | 190 mm |
| Kookzone 2 vorm | Rechthoekig |
| Diameter brander/kookzone 3 | 190 mm |
| Type brander/kookzone 3 | Regulier |
| Kookzone 3 vorm | Rechthoekig |
| Diameter brander/kookzone 4 | 109 mm |
| Kookzone 4 vorm | Rechthoekig |
| AC-ingangsfrequentie | 50/60 Hz |
| Gewicht | 12,6 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 14,9 kg |
| Breedte verpakking | 750 mm |
| Diepte verpakking | 600 mm |
| Hoogte verpakking | 130 mm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.


