60 cm, Inductiekookplaat, Keramisch glas, PowerBoost, Kinderbeveiliging, ReStart functie, 4600 W
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
TouchSelect: Alles met één enkele aanraking.
Met dit nieuwe bedieningspaneel stelt u met gemak de gewenste kookzone in. U kiest simpelweg hoeveel vermogen u nodig heeft. En de nieuwe QuickStart- en ReStart-functies maken koken nog gemakkelijker.
Snel eten op tafel.
Voor die dagen dat je in een handomdraai een makkelijke maaltijd op tafel wil zetten, biedt PowerBoost uitkomst. Deze handige functie geeft je inductiekookplaat extra vermogen, zodat je eten nog sneller klaar is. Breng een grote pan water in een mum van tijd aan de kook: bijna 35% sneller dan op de hoogste temperatuurstand.
Onthoud jouw instellingen.
Als je de kookplaat uitzet, blijven instellingen 30 seconden bewaard. Zet je de kookplaat weer aan, dan zijn de laatst gebruikte instellingen direct weer beschikbaar.
Specificaties
| Aantal gaspitten | 0 zone(s) |
|---|---|
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Kookzone 1 boost | 3100 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 1800 W |
| Kookzone 2 boost | 3100 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1400 W |
| Kookzone 3 boost | 2200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Kookzone 4 boost | 3700 W |
| Frame type | Frameloos |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau\'s | 17 |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Voorkant |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Automatisch uitschakelen | Ja |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 4600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Nismaat | 592 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 5,1 cm |
| Type brander/kookzone 1 | Groot |
| Kookzone 1 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Type brander/kookzone 2 | Groot |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Kookzone 2 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Type brander/kookzone 3 | Medium |
| Kookzone 3 vorm | Rond |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Type brander/kookzone 4 | Extra groot |
| Kookzone 4 vorm | Rond |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Aan/uitschakelaar | Ja |
| Gewicht | 10,2 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 11,3 kg |
| Aangesloten lading (gas) | 0 W |
| Breedte verpakking | 753 mm |
| Diepte verpakking | 603 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Aantal boosters | 4 |
| Stekker | Nee |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



