Waarom kiezen voor de Bosch KGN36NLEA?
Vrijstaande koel-vriescombinatie van 186 cm hoog
Totale inhoud van circa 305 liter (216 L koelen / 89 L vriezen)
No Frost technologie – nooit meer ontdooien
Multi Airflow voor gelijkmatige koeling
MultiBox lade voor groente en fruit
LED-verlichting voor goed overzicht
Geluidsniveau van circa 42 dB en energieklasse E
Perfect Fit: plaatsing direct tegen muur mogelijk
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Bosch Serie 2 Koel-Vriescombinatie KGN36NLEA – No Frost gemak en praktische indeling
De Bosch KGN36NLEA is een vrijstaande koel-vriescombinatie uit de Serie 2 met een hoogte van 186 cm en een totale inhoud van circa 305 liter. Dankzij No Frost technologie hoef je nooit meer handmatig te ontdooien en blijven je producten optimaal bewaard. Met functies zoals Multi Airflow, Perfect Fit en een overzichtelijke indeling is dit model ideaal voor dagelijks gebruik in elke keuken.
Bosch Huishoudapparaten
✅ No Frost: nooit meer ontdooien
De No Frost technologie zorgt ervoor dat er geen ijsvorming ontstaat in de vriezer. Hierdoor blijft het energieverbruik efficiënt en hoef je het apparaat nooit meer handmatig te ontdooien.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Gelijkmatige koeling met Multi Airflow
Het Multi Airflow systeem verdeelt koude lucht gelijkmatig door het koelgedeelte. Hierdoor blijven producten overal in de koelkast op een constante temperatuur en langer vers.
Bosch Huishoudapparaten
✅ Praktische indeling met MultiBox
De koelkast is voorzien van meerdere glazen plateaus en een MultiBox-lade voor groente en fruit. Dankzij de flexibele indeling kun je de ruimte eenvoudig aanpassen aan je boodschappen.
manual pdf
EU Energy Label
EU Product Fiche
Generated PDF
Specificaties
| Draairichting deur verwisselbaar | Ja |
|---|---|
| Klimaatklasse | SN-T |
| Geluidsniveau | 42 dB |
| Aantal planken koelkast | 4 |
| Aantal groente lades | 1 |
| Koelkast binnenverlichting | Ja |
| Soort lamp | LED |
| Automatisch ontdooien (koelkast) | Ja |
| Eierenrekje | Nee |
| Flessenrek | Nee |
| Vriescapaciteit | 11 kg/24u |
| Aantal sterren | 4* |
| Jaarlijks energieverbruik | 239 kWu |
| Netbelasting | 100 W |
| Ingebouwd display | Nee |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Geluidsemissieklasse | D |
| Aantal niveaus voor eieren | 3 |
| Bewaartijd bij stroomuitval | 12 uur |
| Snelvriesfunctie | Ja |
| Automatische ontdooiing ( diepvries ) | Ja |
| Ijsblokjeshouder | Ja |
| Vers zone compartiment | Ja |
| Deur open alarm | Ja |
| Temperatuur alarm | Ja |
| Foutmelding | Ja |
| Snoerlengte | 2,4 m |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| AC-ingangsspanning | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| No Frost (koelkast) | Ja |
| No Frost (vriezer) | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Aantal compressoren | 1 |
| Totale brutocapaciteit | 329 l |
| Minimum operationele temperatuur | 10 °C |
| Maximale temperatuur (in bedrijf) | 43 °C |
| Certificering | CE, VDE |
| Multi-luchtwegsysteem (koelkast) | Ja |
| Brutocapaciteit koelkast | 219 l |
| Aantal uitneembare platen | 3 |
| Koelkastdeurvakken | 4 |
| Brutocapaciteit vriezer | 110 l |
| Ontdooi water tap | Nee |
| Type stekker | Type F (CEE 7/4) |
| Breedte met de deur open | 60 cm |
| Diepte wanneer de deur open is | 121 cm |
| Aantal vrieslades | 3 |
| Merk | |
| Nismaat | |
| Energielabel | |
| Type koel- vrieskast | |
| No frost | Ja |
| Geluidsniveau | 42dB |
| Serie | Serie 2 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.





