Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Controle positie | Voorkant |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Type beeldscherm | LED |
| Aantal branders/kookzones | 4 zone(s) |
| Positie brander/kookzone 1 | Links voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 2 | Links achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2400 W |
| Positie brander/kookzone 3 | Rechts achter |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1200 W |
| Positie brander/kookzone 4 | Rechts voor |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 2200 W |
| Netto capaciteit oven | 66 l |
| Ovenpositie | Bodem |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Deuropening oven | Deur naar beneden klappen |
| Materiaal ovendeur | Glas |
| Kijkglas | Ja |
| Aantal ovenroosters | 1 |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 mm |
| Gewicht | 50,6 kg |
| Kleur handvat | Chroom |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Soort materiaal (bovenkant) | Glaskeramiek |
| Aantal elektronische kook zones | 4 zone(s) |
| Grill | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,98 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,79 kWu |
| Aangesloten lading (elektrisch) | 10800 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Type grill | Variabele dubbele grill |
| Binnenmaten oven (b x d x h) | 482 x 420 x 329 mm |
| Deurkoelventilator | Ja |
| Aantal functies | 7 |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Gewicht verpakking | 54 kg |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Snelle hitte | Ja |
| 3D-hetelucht | Ja |
| Diepte wanneer de deur open is | 105 cm |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
