Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Totale binnen capaciteit (ovens) | 71 l |
|---|---|
| Totaal vermogen van de oven | 3400 W |
| Netto capaciteit oven | 71 l |
| Grill | Ja |
| Magnetronbereiding | Nee |
| Zelfreinigend | Ja |
| Onderverwarming | Ja |
| Boven- en onderverwarming | Ja |
| Thermostaatbereik oven | 50 – 275 °C |
| Soort reiniging | Hydrolytisch |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Elektronisch |
| Netbelasting | 3400 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Stroom | 16 A |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Installatie compartiment breedte | 56,8 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 59,5 cm |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 548 mm |
| Hoogte | 595 mm |
| Gewicht | 34 kg |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 480 x 415 x 357 mm |
| Installatiecompartiment breedte (min) | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte (min) | 58,5 cm |
| Convectie koken | Ja |
| Oven-ontdooifunctie | Nee |
| Snelle hitte | Ja |
| Maximum temperatuur (convectie) | 275 °C |
| Koken | Ja |
| Maximum temperatuur (conventioneel) | 275 °C |
| Aantal schap-posities | 5 |
| Controle positie | Voorkant |
| Deurscharnieren | Neer |
| Materiaal deur | Glas |
| Deur temperatuur ( max) | 50 °C |
| Effectieve lade oppervlakte | 1290 cm² |
| Kinderslot | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel) | 0,97 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie) | 0,81 kWu |
| Energie-efficiëntie-index (EEI) | 95,3 |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte wanneer de deur open is | 104 cm |
| Breedte verpakking | 690 mm |
| Diepte verpakking | 660 mm |
| Hoogte verpakking | 675 mm |
| Opwarmfunctie | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Brood maak mogelijkheid | Nee |
| Bakplaat afmetingen | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Pizzafunctie | Ja |
| Stoom koken | Nee |
| Reinigingstechnologie | Ecoclean |
| Inclusief grilrooster | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.



