Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Specificaties
| Kleur van het product | Zwart, Roestvrijstaal |
|---|---|
| Magnetronvermogen | 900 W |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Links |
| Draaitafel | Ja |
| Verlichting binnenin | Ja |
| Type beeldscherm | LED |
| Snoerlengte | 1,3 m |
| Netbelasting | 1450 W |
| Nismaat | 594 mm |
| Diepte | 382 mm |
| Hoogte | 388 mm |
| Aantal vermogenniveau\'s | 5 |
| Geïntegreerde klok | Ja |
| Soort klok | Mechanisch |
| AC-ingangsspanning | 220 – 230 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht | 19 kg |
| Gewicht verpakking | 22 kg |
| Vermogen grill | 900 W |
| Deur open mechanisme | Knop |
| Deurkleur | Zwart |
| Ontdooifunctie | Ja |
| Aantal kookprogramma\'s | 3 |
| Hoeveelheid ontdooïngsprogramma\'s | 4 |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment diepte | 55 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 38 cm |
| Inverter technologie | Nee |
| Afmeting draaiplateau | 31,5 cm |
| Inwendige coating | Roestvrijstaal |
| Afmetingen binnenkant (B x D x H) | 328 x 208 x 369 mm |
| Klok functie | Ja |
| Opwarmfunctie | Nee |
| Materiaal draaischijf | Glas |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Materiaal | Glas, Roestvrijstaal |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.
