Siemens | WG46H2A9NL | Wasmachine

9kg, 1600 RPM, 70L, Energieklasse A, 49 kWh/100, 50L, 73dB, 3:40h, Home Connect, aquaStop, Wit, 81.6kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Optimale dosering van ieder wasmiddel.
Ongeacht welk wasmiddel en welke wasverzachter je gebruikt, de intelligente intelligentDosing wasmiddelscanfunctie helpt je om de dosering met de grootste precisie in te stellen. Vul de vakjes van de wasmiddellade en scan de barcodes op de flessen via de Home Connect-app om instellingen voor waterhardheid en wasmiddelconsistentie rechtstreeks naar je wasmachine te sturen. Het intelligentDosing-systeem doseert vervolgens de optimale hoeveelheid wasmiddel, was na was. De Home Connect-app controleert ook het wasmiddelniveau en stuurt je een melding voordat het wasmiddel op is.
Verkort wasprogramma’s met vele opties.
Met speedPack L beschik je over varioSpeed – zoals bij speedPack M – maar is het ook mogelijk tot 2 kg licht vervuild wasgoed in slechts 15 minuten schoon te wassen óf 3,5 kg licht vervuild wasgoed in 30 minuten. Zo is het elke wasbeurt opnieuw mogelijk om tijd te besparen.
Bedien je wasmachine waar en wanneer je maar wilt via de Home Connect-app (Android en iOS).
De wereld van technologische innovaties verandert voortdurend. Er worden steeds meer intelligente apparaten ontwikkeld voor je smart home. De via wifi verbonden huishoudelijke apparaten van Siemens en Home Connect brengen deze ontwikkeling eindelijk bij jou thuis. De synergie van aangesloten apparaten, intelligente software en een intuïtieve app biedt tal van slimme mogelijkheden. Het dagelijks leven is hierdoor efficiënter en comfortabeler dan ooit tevoren, zodat je meer tijd kan besteden aan de dingen die je echt graag doet. Home Connect biedt ook ondersteuning voor HomeWizard. Zo kun je je wasmachine automatisch laten starten als de zon schijnt óf als de energie het goedkoopst is. Lees meer over HomeWizard
Zeg vaarwel tegen hevige kreukels
Je kent het wel: je haalt je frisgewassen kleding uit de wasmachine en alles is flink gekreukt. Daarom hebben wij de Added Steam-optie ontwikkeld, een stoomcyclus aan het einde van het wasprogramma die kreukels tot 40% vermindert. De zachte stoombehandeling voor je kleding na het wassen, zorgt ervoor dat hardnekkige kreukels voor het drogen worden verwijderd. Dus als je kleren uit de was komen zijn ze niet alleen schoon, maar ook een stuk minder gekreukt. Een klein beetje hulp om je wasdag wat eenvoudiger te maken.
aquaStop: levenslange bescherming tegen waterschade.
Het aquaStop-beveiligingssysteem beschermt tegen alle soorten waterschade, zoals overstroming of lekkage, gedurende de hele levensduur van het apparaat.
Bedien je wasmachine met je stem.
Dankzij onze samenwerking met Amazon Alexa en Google Assistant* is het nu mogelijk om je wasmachine te bedienen met je stem. Activeer de app om een verbinding tot stand te brengen tussen de spraakassistent en jouw huishoudelijke apparaten. Eenmaal verbonden, kun je de wasmachine voortaan aansturen met diverse spraakcommando’s.
Onze meest energiezuinige wasmachine.
Wasmachines met energielabel A voor energiezuinige en perfecte wasresultaten onder alle omstandigheden.
Verbind je apparaten voor een comfortabele thuisomgeving
Wist je dat het creëren van slimme verbindingen in je huis leidt tot meer comfort? Vast wel. Dit doe je door verschillende ’triggers’ te maken tussen onderling verbonden apparaten. Zou het niet leuk zijn als de slimme lamp in de woonkamer knippert als de wasmachine klaar is? Dankzij samenwerkingsverbanden met IFTTT, iHaus en Magenta Smart Home zijn de mogelijkheden eindeloos. Je hoeft het alleen maar te ontdekken en ervan te genieten. Home Connect biedt bijvoorbeeld ondersteuning voor HomeWizard. Zo kun je je wasmachine automatisch laten starten als de zon schijnt óf als de energie het goedkoopst is. Lees meer over HomeWizard
Wees vlekken te slim af.
Besteed geen tijd aan het handmatig voorbehandelen van de 16 meest hardnekkige soorten vlekken zoals rode wijn, gras of chocolade. Laat je machine simpelweg weten om wat voor vlek het gaat en laat het antiVlekken-programma zijn werk doen zonder voorbehandeling.
Verklein de strijkstapel
Als je droge was hebt die gekreukt is, biedt het smartFinish-programma van je wasmachine uitkomst. Het introduceert een zachte dosis stoom die kreukels tot 50% vermindert. Het is als een stoombad voor je kleding om hardnekkige kreukels te verwijderen voor het dragen. En het programma duurt slechts 23 minuten. Een echte helpende hand dus.
EU Energy Label
manual pdf
manual pdf
leaflet
EU Product Fiche
Specificaties
| Gewicht | 81,6 kg |
|---|---|
| Afmetingen | 598 × 845 cm |
| Ingebouwd display | Ja |
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
| Deurscharnieren | Links |
| Type beeldscherm | LED |
| Deur openen | Opening aan zijkant |
| Deurkleur | Zwart |
| Snoerlengte | 1,6 m |
| Trommelinhoud | 70 l |
| Geluidsemissieklasse | B |
| Geluidsniveau bij centrifugeren | 73 dB |
| Wasprogramma\'s | Kleur, Delicaat/zijde, Hand/wol, Mix, Buiten, Voorwassen, Snel, Quick 15min, Quick 30min, Spoelen, Centrifugeren/afvoeren, Stain care, Stoom, Wit |
| Onbalanscontrolesysteem | Ja |
| AquaStop-functie | Ja |
| Sopschuimbewaking | Ja |
| Cyclustijd (max) | 220 min |
| Aanpasbare centrifugesnelheid | Ja |
| Instelbare temperatuur | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Trommel type | Golftrommel |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,2 cm |
| Energieverbruik per 100 cycli | 49 kWu |
| Waterconsumptie per cyclus | 50 l |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Energieverbruik wassen | 0,493 kWu |
| Netbelasting | 2300 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Afneembaar bovenkant | Nee |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Nismaat | 598 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 845 mm |
| Gewicht | 81,6 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 107,4 cm |
| Automatisch doseersysteem | Ja |
| Smartphone ondersteuning op afstand | Ja |
| Deur type | Gehard glas |
| Velgkleur | Zwart |
| Siemens-technologieën (kledingzorg) | Home Connect, iQdrive, VarioSpeed, waterPerfect Plus |
| Kleur bedieningspaneel | Zwart |
| Zelfaanpassend waterpeil | Ja |
| Wasefficiëntie-index (EU 2017/1369) | 40 |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.