Warmtepompdroger 8 kg, D, 62 dB, Wit
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Condensorfilter gemakkelijk schoonmaken
Het schoonmaken van het condensorfilter wordt vaak als een vervelend klusje gezien, en zonder regelmatig onderhoud kunnen de prestaties van je droger achteruit gaan. Ons easyClean filter is ontworpen met gebruiksvriendelijke onderdelen voor een eenvoudige reiniging. Het foam voor de warmtewisselaar vangt effectief pluis op en voorkomt verstopping. Verwijder en spoel het foam eenvoudig af wanneer nodig. Zo geniet je van uitstekende droogresultaten zonder de warmtewisselaar te hoeven reinigen.
Uitstekende droogresultaten, keer op keer.
Onze wasdroger behaalt uitstekende droogresultaten door zich automatisch aan te passen aan de lading, vochtigheid en temperatuur via intelligente sensortechnologie. Deze geavanceerde sensoren monitoren voortdurend elke droogcyclus, waardoor optimale droogtemperaturen en perfecte droogtijden worden gegarandeerd. Geniet van gemoedsrust, wetende dat elke lading de ultieme zorg en precisie krijgt.
Mild drogen van buitenkleding.
Buitentextiel moet voorzichtig worden behandeld, vooral tijdens het drogen. Gelijmde naden, membraancoatings en waterafstotende stoffen zijn bijzonder warmtegevoelig. Het outdoorprogramma handhaaft een lage constante temperatuur en de vochtigheid wordt constant gemeten, zodat je textiel perfect wordt gedroogd.
Snel en mild drogen van kleine ladingen
Het super 40-programma droogt voorzichtig kleine ladingen (1 kg) wasgoed in slechts 40 minuten, terwijl het vochtgehalte tijdens het droogproces voortdurend wordt gemeten. Dit is ideaal voor synthetische vezels, licht katoen of gemengde stoffen (niet-gevoelig textiel). In combinatie met het super 15′ wasprogramma kun je in minder dan een uur een fris gewassen outfit hebben.
Mild drogen van de meest kwetsbare items – Wol-/schoenenkorf
Bescherm je waardevolle kledingstukken, van zachte kasjmier tot je favoriete sneakers met de wol-/schoenenkorf. De korf wordt horizontaal opgehangen en draait niet met de trommel mee. De gelijkmatige verspreiding van warme lucht droogt zelfs de dikste wollen trui in maximaal twee uur.
Optimaal zicht op de was dankzij heldere trommelverlichting
De ledverlichting in de droogtrommel gaat aan zodra je de deur opent of sluit, maar ook als het droogprogramma start. De verlichting gaat weer automatisch uit om energie te besparen.
Zacht en mild drogen
Het softDry-trommelsysteem beschermt je kwetsbare kleding. De contante luchtstroom en golfvormige schoepen zorgen voor gelijkmatige verspreiding van warme lucht. De structuur van de trommel laat het wasgoed als het ware op een luchtkussen drijven.
EU Energy Label
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Soort bediening | Draaiknop, Touch |
|---|---|
| Ingebouwd display | Ja |
| Deurscharnieren | Rechts |
| Deurkleur | Wit |
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Condensatie-efficiëntieklasse | C |
| Droogprogramma\'s | Blouse/shirt, Lingerie, Mix, Buiten/sport, Snel, Droogtijd instelbaar, Handdoek, Wol |
| Duur cyclus | 205 min |
| Geluidsniveau | 62 dB |
| Half-geladen | Ja |
| Koelend medium | R290 |
| Uitgestelde start timer | Ja |
| Verlichting in trommel | Ja |
| Resterende tijd indicatie | Ja |
| Energie consumptie | 1,19 kWu |
| Warmtebron | Electrisch |
| Energie-efficiëntieschaal | A tot G |
| Netbelasting | 600 W |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Stroom | 10 A |
| Diepte | 613 mm |
| Nismaat | 598 mm |
| Hoogte | 842 mm |
| Gewicht | 49,2 kg |
| Diepte wanneer de deur open is | 109,6 cm |
| Trommelinhoud | 112 l |
| Verstelbare voeten | Ja |
| Voetenverstelling | 1,5 cm |
| Indicator filterreiniging | Ja |
| Breedte verpakking | 620 mm |
| Diepte verpakking | 675 mm |
| Hoogte verpakking | 880 mm |
| Wi-Fi-besturing | Nee |
| Stroomverbruik (indien uit) | 0,5 W |
| Geluidsemissieklasse | B |
| LED programmavoortgangsindicator | Ja |
| Trommel type | SoftDry |
| Energieverbruik per 100 cycli | 119 kWu |
| Waterniveau-indicator | Ja |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.















