255/400/645 m3/h, 1 x 3.2 W LED, 350 lx, 898×500 mm, Roestvrij staal
Interesse? Vraag prijs aan
(Bereikbaar ma-vrij 09:00 – 17:00)
Direct aanvragen
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Met EasySwitch-druktoetsen voor comfortabele bediening
EU Product Fiche
manual pdf
leaflet
Specificaties
| Merk | |
|---|---|
| Maat afzuigkap | |
| Type afzuigkap | |
| Fluid dynamic efficiency class | A |
| Energielabel | |
| Verlichtingefficiëntieklasse | A |
| Vetfilterefficiëntieklasse | B |
| Aantal snelheden | 3 |
| Geluidsniveau (lage snelheid) | 53 dB |
| Kleur van het product | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display | Nee |
| Soort bediening | Knoppen |
| Snoerlengte | 1,4 m |
| Vermogen lamp | 3,2 W |
| Aantal lampen | 1 gloeilamp(en) |
| Type lamp | LED |
| Illuminance | 350 Lux |
| Jaarlijks energieverbruik | 50 kWu |
| Energie-efficiëntieschaal | A+++ tot D |
| Netbelasting | 248 W |
| AC-ingangsfrequentie | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieklasse (oud) | A |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte (max) | 112,3 cm |
| Maximum hercirculeringsvermogen | 620 m³/uur |
| Geluidsniveau (hoge snelheid | 71 dB |
| Uitlaat aansluiting diameter | 15 cm |
| Verwijderbare filter | Ja |
| Wasbaar filter | Ja |
| AC-ingangsspanning | 230 V |
| Gewicht | 15,7 kg |
| Hoogte (min) | 67,3 cm |
| Geluidsniveau (medium snelheid) | 62 dB |
| Stroom | 10 A |
| Gewicht verpakking | 19,2 kg |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.


