Inductie, Keramiek-Glas, Zwart, 4 CZ, Touch Select, 7400 W, 60 cm, 20 min, 50 – 60 Hz, 220 – 240 V, 126 x 753 x 603 mm, 13.3 kg
Beoordeeld als een 9+
Gratis verzending vanaf € 100,00
Een partner in plaats van een verkoper
Ergens anders goedkoper? Neem contact op!
Beschrijving
Alles met één aanraking
Met Touch Select heb je makkelijk controle over je gewenste kookzone en selecteer je de vermogensstand die je nodig hebt.
Snel eten op tafel
Voor die dagen dat je in een handomdraai een makkelijke maaltijd op tafel wil zetten, biedt Power Boost uitkomst. Deze handige functie geeft je inductiekookplaat extra vermogen, zodat je eten nog sneller klaar is. Breng een grote pan water in een mum van tijd aan de kook: bijna 35% sneller dan op de hoogste temperatuurstand.
Quick Start laat je geen seconde verliezen
De Quick Start-functie ziet waar je je pannen plaatst en laat op het display meteen zien om welke kookzone het gaat. Je kunt hierdoor meteen een verwarmingsstand selecteren zonder enige vertraging op te lopen.
Onthoud je instellingen
Heb je wel eens per ongeluk je kookplaat uitgeschakelt en ontdekt dat alle instellingen weg waren? Met Restart onthoudt de kookplaat de laatst gekozen instellingen en herstelt die als je de kookplaat binnen vier seconden weer aan zet.
Kinderbeveiliging: vergrendelt het bedieningspaneel
De handige kinderbeveiliging vergrendelt het bedieningspaneel en voorkomt zo onbedoelde wijzigingen van de instellingen.
Inductie: snellere bereiding, lager energieverbruik
Inductiekookplaten genereren alleen hitte waar dat nodig is – aan de onderzijde van de pan. Wat dit voor jou betekent? Meer veiligheid en meer gemak. Door de lagere temperatuur kunnen zowel grote als kleine handen zich niet branden. Bovendien brengt inductie twee liter water twee keer sneller aan de kook dan een keramische plaat, zodat je veel energie bespaart.
17-traps regeling voor inductie
17-traps regeling voor inductie, voor precieze controle over de temperatuur bij het koken. Zo kun je tegemoet komen aan al je verschillende kookbehoeften.
Keramiek glas
Keramiek glas is niet alleen veel dunner maar ook duurzamer, met een betere verticale geleiding.
EU Product Fiche
leaflet
manual pdf
Specificaties
| Aantal elektronische kook zones | 0 zone(s) |
|---|---|
| Voedingsbron brander/kookzone 1 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 1 | 1400 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 2 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 2 | 2200 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 3 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 3 | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 4 | Electrisch |
| Vermogen brander/kookzone 4 | 1800 W |
| Flexibele kookzone | Ja |
| Frame type | Voorpaneel |
| Boost functie | Ja |
| Aantal vermogenniveau's | 17 |
| Panherkenning | Ja |
| Warmhoud functie | Nee |
| Quick start | Ja |
| Soort bediening | Touch |
| Controle positie | Boven voorzijde |
| Ingebouwd display | Ja |
| Timer | Ja |
| Type timer | Digitaal |
| Restwarmte-indicator | Ja |
| Kinderslot | Ja |
| AC-ingangsspanning | 220 – 240 V |
| Stroomverbruik (in standby) | 0,5 W |
| Type stekker | Geen stekker |
| Breedte | 592 mm |
| Diepte | 522 mm |
| Hoogte | 51 mm |
| Snoerlengte | 1,1 m |
| Installatie compartiment breedte | 56 cm |
| Installatie compartiment hoogte | 5,1 cm |
| Diameter brander/kookzone 1 | 180 mm |
| Diameter brander/kookzone 2 | 180 mm |
| Diameter brander/kookzone 3 | 145 mm |
| Diameter brander/kookzone 4 | 210 mm |
| Frame kleur | Zwart |
| AC-ingangsfrequentie | 50 – 60 Hz |
| Gewicht | 11,2 kg |
| Installatie compartiment diepte (min) | 49 cm |
| Installatie compartiment diepte (max) | 50 cm |
| Gewicht verpakking | 13,3 kg |
| Breedte verpakking | 753 mm |
| Diepte verpakking | 603 mm |
| Hoogte verpakking | 126 mm |
| Bosch-technologieën (koken) | FlexInduction, ReStart |
| Frame vorm | Schuin |
| Dikte werkblad (min) | 1,6 cm |
| Vermogen | 7400 W |
| Kleurnaam | Zwart |
Persoonlijk en klantgericht
Vader en zoon samen begonnen onder de naam WitgoedTrade. Inmiddels is het team uitgebreid met collega’s en zijn onze middelen een stuk uitgebreider. Via onze website’s zijn we vindbaar en in onze showroom kunnen we laten zien wat de mogelijkheden zijn. Middels onze eigen bezorgservice komen de apparaten bij u aan en mocht u nog een vraag hebben dan zit er gedurende kantooruren iemand voor u klaar om alle vragen te beantwoorden.
Wij zijn er voor u
Heb je een een vraag over een product? Wij helpen je graag verder in tot de beste keuze te komen.
Scherpe prijzen
Wij kunnen bijna altijd mee met de scherpste prijs, en als we dit niet kunnen dan denken we mee naar een mooiere of betere oplossing.











